Siyaset

"Ak Parti, pişman olacak”

MHP Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Örs “İlla da seçim diyen Ak Parti, pişman olacak” dedi.

21 Ekim 2015 Saat: 22:34
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 591 kez okunmuştur

"Ak Parti, pişman olacak”
"Ak Parti, pişman olacak”

Seçim çalışmalarını Ortahisar İlçesi Beşirli Mahallesi’nde esnaf ziyaretiyle sürdüren MHP Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Örs; esnafların sorunlarını dinledi, gençlerle ve vatandaşlarla sohbet etti, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Beşirli Mahallesi’nde, MHP’nin esnafla ilgili vaatlerine değinen MHP Trabzon Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Örs, MHP’nin esnafa uygun kredi, vergi ve prim kolaylığı gibi bir dizi iyileştirme yapılmasına dönük vaatlerinin esnaflarımızda karşılık bulduğunu belirterek, “MHP’nin emekli, asgari ücretli, esnaf, çiftçi, öğrenci, gençler, çalışanlar ve tüm toplum kesimlerini kapsayan vaatlerini sadece ‘kaynağı nerede?’ diye eleştirenlerin, bugün birçok konuda MHP’nin çizgisine geldiklerini görüyoruz.” dedi. MHP’nin bütün kesimlere dönük sosyal onarım ve iyileştirme politikalarının tamamının esnafı olumlu etkileyeceğini anlatan Örs, ”MHP gelecek, esnaf gülecek, vur mührü Üç Hilal’e” diyerek, esnaflardan MHP’ye destek olmalarını istedi. MHP Milletvekili Adayı Dr. Hüseyin Örs, Ak Parti’nin, 7 Haziran seçimlerinde kaybettiği iktidarı kimseyle paylaşmak istemediğine vurgu yaparak: “Tek başına iktidarı her ne pahasına olursa olsun sürdürmek hevesinde oldukları için çok önceden planladıkları ‘tekrar seçim’ senaryosunu adım adım uygulamaya koydular. Bu süreçte Ak Parti kanadında muhalif kesimlere tahammülsüzlük had safhaya ulaştı. Muhalif müdürlerin görevden alındığı, muhalif memurların sürgün yediği, muhalif gazetecilerin dövüldüğü, muhalif işadamlarının batırıldığı, troller vasıtasıyla muhalefet mensuplarına mesnetsiz karalama kampanyalarının yapıldığı bir dönemden geçiyoruz.” dedi.

Ak Parti içersinde “Parti fabrika ayarlarına dönmelidir” diyenlerin arttığını ifade eden Örs, açıklamasının son bölümünde şu görüşlere yer verdi: “Ak Parti’nin fabrika ayarlarına dönebilmesi için, Sayın Cumhurbaşkanı’nın tarafsızlık yeminine sadık kalarak, Ak Parti üzerindeki vesayetine son vermesi gerekir. Ak Parti içinde bu vesayetten rahatsız olan büyük bir kesimin MHP’ye yöneldiğini görmekteyiz. Görünen odur ki; MHP’nin ilkelerini elinin tersiyle iterek koalisyona yanaşmayan ve ‘illa da seçim’ diyen Ak Parti 1 Kasım’da pişman olacak.”

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Fatih Terim Milli Takımı bıraktı

Fatih Terim Milli Takımı bıraktı

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-