Röportaj

Bahar Kurbay Sordu Özgür Ozan Cevapladı

Çocuklar duymasında Selami karakteriyle tanınan Arka Sokaklar sizisinde Hüsnü Çoban karakteriyle nanılan Özgür Ozan, MS hastaları kapsamında hazırlanan GülüMSeten Turne oyununu sergilemek için Trabzon’a geldi

17 Nisan 2014 Saat: 12:28
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.615 kez okunmuştur

Bahar Kurbay Sordu Özgür Ozan Cevapladı
Bahar Kurbay Sordu Özgür Ozan Cevapladı
Bu fırsat kaçmaz dedik Özgür Ozan röportaj talep ettik. Oldukça yorgun görünmesine rağmen bize zaman ayıran ünlü oyuncu ile kısa ama hoş bir sohbet tadında röportajımız oldu. Şimdi sizleri sorular ve cevaplarla başbaşa bırakmak istiyorum. Karadeniz Teknik Üniversitesi Osman Turan kongre salonununda ayak üstü gerçekleştirdiğimiz sohbette ilk sorum şöyle oldu:

 Zor olmuyor mu hem oyun hem dizi?

H: (yorgun bir ifade ile enerjik ses tonuyla cevap veriyor) Yoğun bir dönem geçiyoruz ama seyircimiz sıkılmadığı sürece biz Arka sokaklar dizisini çekmeye devam edeceğiz. Fırsat buldukçada bu oyuna katkı sağlamaya çalışıyorum.

Sizce yıldızın parladığı gönem ne zaman hangi rolle oldu?

H: 25 senedir bu mesleği yapıyorum. Tiyatro ve dizi oyunculuğu çok farklı. Yıldızım Çocuklar Duymasın dizisinde parladığını düşünüyorum. Selami karakteriyle sevilip hüsnü çoban karakteriylede devam ettim. Seyircilerimiz Hüsnü Çoban karakterinide çok benimseyip sevdiler.

İki ayrı karakteri canlandırmak zor olmuştur herhalde?

H: Farklı karakterleri yaratmak onları değişik değişik kitlelere sunmak bizim işimiz elbette. Aldığımız eğitimler sonucunda zorlanmadan sınavımımızı veriyoruz.Bundan sonra da daha başka dizilerde daha başka rollerde oynayacağız.

Trabon dendiğinde aklınıza ne geliyor?

(Gülerek cevaplıyor) Trabzonspor

Peki 2010-2011 sezonun da kaybedilen şampiyonluk kupası Trabzonspor’a verilmelimidir sizce yoksa kupa olması gereken yerde mi?

Ben Beşiktaşlıyım. Olması gerekenin yanındayım zaten. Ama Trabzonspor’un gerçekten hakkı varsa kupa ona teslim edilecektir.

Son bir soru daha Trabzon’u beğendiniz mi?

Evet oldukça güzel bir şehir. Kuymak yiyebildim sadece ama diğer yöresel yemeklerinide çok merak ediyorum. Bunun yanısıra (kahka atarak devam ediyor) rus pazarınıda çok merak ediyorum.

Sohbetimizin bitmek üzere olduğu bu sırada kısa bir bilgilerndirme yapıyorum. Rus pazarı yaklaşık 8 yıl önce kapanarak Avrasya Hanımeli pazarı oldu. (Gülüyor ve bu sefer soran taraf ünlü oyuncu oluyor) “nasıl yani Şöyle ismini rus uyruklu insanlardan alan pazardaki ruslar sınır dışı edildi. Trabzon’daki ev hanımları kendi el emeklerini orada sergileyip satmaya başladı. (yine kahka atıyor) Hadi ya tüüüh kaçırdık desene. Demek artık rusyadan getirilen ürünlerden alamayacığız” diyor. Bizlere zaman ayırdığı için kendisine teşekkür ediyor ve yanından ayrılıyoruz. O da kendisini bekleyen otobüsüne biniyor yoğun ilgi eşliğinde.

Rçportaj:Bahar KURBAY

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Şenol Güneş'i Kızdıran Olay

Şenol Güneş'i Kızdıran Olay

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-