Gündem

"Hz. İsa travestiydi" deyip cinsiyet değiştirdi

Dünya bunu da gördü "Hz. İsa travestiydi" deyip cinsiyet değiştirdi

17 Ekim 2015 Saat: 11:46
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.137 kez okunmuştur

"Hz. İsa travestiydi" deyip cinsiyet değiştirdi
"Hz. İsa travestiydi" deyip cinsiyet değiştirdi

Yazar Nazif Ay dinlerde mesih hikayelerini anlattığı "Mehdi Mesih" kitabında, İngiltere'de ilk önce İngiliz gizli servisinden atılan daha sonra travestiliği seçen ve ismini Delores Kane olarak değiştiren David Shayler'in da kendini nasıl mesih ilan ettiğini yazdı. Kitaba göre Shayler, "İsa travestiydi, o yüzden bu kararı aldım" deyip kendini Mesih ilan etti.

Deccal Dindarmış kitabında Deccal'in kimliğini ve zamane dincilerini yazan Nazif Ay, bu kez 'kötülüğe karşı iyiliğin temsilcileri' olma iddiasındaki Mehdi ile Mesih'i deşifre ediyor. Kimilerine göre Nostradamus'un bile kayıtsız kalamadığı, geleceğini haber verdiği Mehdi'nin ne olduğu "Mehdi Mesih" kitabında ortaya çıkıyor.

Kaynak yayınlarından piyasaya çıkan kitapta Hz. İsa ile ilgili çarpıcı sözler söyleyen eski istihbarat elemanı David Shayler'in sözlerine de yer veriliyor. İngiltere'de ilk önce İngiliz gizli servisinden atılan daha sonra travestiliği seçen ve ismini Delores Kane olarak değiştiren David Shayler'in kendini nasıl mesih ilan ettiği kitapta çarpıcı şekilde ortaya çıkıyor. Kitaba göre Shayler, "İsa travestiydi, o yüzden bu kararı aldım" deyip kendini Mesih ilan ederek ilk önce eve kapanıyor daha sonra kendini mesih ilan ediyor. Tabi bu sözler İngiltere'de büyük tartışma yaratıyor.

Kaynak:Oda TV

Etiketler: travesti, oda tv,

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Suudi Turiste Saldıran Trabzonlu

Suudi Turiste Saldıran Trabzonlu

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-