Trabzon

Metin Kara, "Terör İnsanlık suçu"

Ankara’da yaşanan terör saldırısını kınayan Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, “Terör insanlık suçudur ve nereden gelirse gelsin kardeşliğimize sahip çıkalım” dedi.

14 Ekim 2015 Saat: 09:50
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 441 kez okunmuştur

Metin Kara, "Terör İnsanlık suçu"
Metin Kara, "Terör İnsanlık suçu"

Ankara’da yaşanan vahşi terör saldırısına yönelik yurdun dört bir yanından tepkiler sürüyor. Trabzon’dan da siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve dernekler yaptıkları açıklamalarla teröre olan öfke ve tepkilerini dile getiriyor.

MUTLAKA AYDINLATILMALI

Trabzon Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Metin Kara, yaşananları sözle izah etmenin mümkün olmadığını belirterek “Terörü şiddetle kınıyoruz. Terör insanlık suçudur ve nereden gelirse gelsin kardeşliğimize sahip çıkalım. Barış ve demokrasi için tepkilerini dile getirmek için Ankara’da toplanan vatandaşlarımıza yönelik bu saldırı tüm boyutları ile aydınlatılmalı” dedi.

KENETLENME ZAMANI

Asker ve polislere yönelik terör olaylarının ne yazık ki devam ettiğinin altını çizen Kara, “Bu ülke asla bölünmeyecek, bu ülke asla teröre yenilmeyecek. Şimdi zaman hepimizin daha dik, daha kararlı ve daha kenetlenmiş bir durumda olma zamanıdır. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Hepimizin daha çok kenetlenme ve sağduyulu olma zamanı” dedi.

Haber:Fatih İSAK

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
TRABZON'DA TIR KAZASI

TRABZON'DA TIR KAZASI

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-