3.sayfa

Öğrencilerden Topluma Hizmet Uygulamaları

7 Aralık Üniversitesi Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri “Topluma Hizmet” dersi uygulaması çerçevesinde, bir dizi etkinlik düzenlendi.Akademik danışmanlığını Araştı

4 Haziran 2014 Saat: 09:40
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 395 kez okunmuştur

Öğrencilerden Topluma Hizmet Uygulamaları
Öğrencilerden Topluma Hizmet Uygulamaları

7 Aralık Üniversitesi Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği 3. Sınıf öğrencileri “Topluma Hizmet” dersi uygulaması çerçevesinde, bir dizi etkinlik düzenlendi.


Akademik danışmanlığını Araştırma Görevlisi Ebru Külekçi’nin yaptığı etkinlikler kapsamında hastanede bir kitaplık oluşturuldu ve çocuklara yönelik bir eğlence programı yapıldı. Rehabilitasyon merkezlerinde, eğitsel oyunlarla müzik dinletisi gerçekleştirildi. Suriyeli sığınmacılar için toplanan ilaç ve kıyafetler, ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Kilis’te engelli bireylerin yaşadığı sorunlar tespit edilerek, sorunlar Valilik Makamı’na ve Belediye Başkanlığı’na sunuldu. Bu amaçla Vali Süleyman Tapsız ziyaret edilerek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.


Köy okullarındaki gereksinimlere göre, araç-gereç, oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve ecza dolabı gibi malzemeler teslim edildi. Kız Yetiştirme Yurdu’nda kalan öğrencilere yönelik moral gecesi düzenlendi. Öğrencilerin ayrıca lise öğrencilerine, üniversite ilgili tanıtım günü düzenledi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
TRABZON'DA TIR KAZASI

TRABZON'DA TIR KAZASI

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-