3.sayfa

Sahipsiz Hayvanların Urla Sanat Sokağında Bir Standı Var

Urla’daki sahipsiz hayvanlar hayvan sever bir ailenin emekleri ile hayata tutunuyorlar. Urla Sanat Sokağı’nın emektar çifti Aysun-Ender Ülger bir yıldır kendi el emeği ürünlerini sergiledikleri standı

4 Haziran 2014 Saat: 09:51
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 325 kez okunmuştur

Sahipsiz Hayvanların Urla Sanat Sokağında Bir Standı Var
Sahipsiz Hayvanların Urla Sanat Sokağında Bir Standı Var

Urla’daki sahipsiz hayvanlar hayvan sever bir ailenin emekleri ile hayata tutunuyorlar. Urla Sanat Sokağı’nın emektar çifti Aysun-Ender Ülger bir yıldır kendi el emeği ürünlerini sergiledikleri standın geliri ile Urla hayvan barınağı ve Urla sokaklarındaki başıboş kedi ve köpekler için mama alıyorlar.
Aynı zamanda İzmir Valiliği İl Şube Müdürlüğü’nün yerel hayvan koruma görevlisi olan çift tamamen gönüllü olarak sokak hayvanlarına sahip çıkıyor. Sokak hayvanlarının varlıklarını sürdürmeleri için açtıkları stantta el işi örgüler, bağışlanan kitap ve CD’ler, takılar, hediyelik eşyalar bulunuyor. Standa ürün bağışı yapan kişilere sanat sokağı kapandıktan sonra o günkü satışla ilgili bilgi verdiklerini söyleyen Aysun Ülger “ Satıştan elde edilen gelir ile nereye ne alındığının bilgisi ve alınan mamaların barınak veterinerliğine teslim edildiği ve sokaktaki kedi köpeklerin mama ile beslendiği görüntüleri ile herkesin görebileceği şekilde facebook ortamında bilgi veriyoruz” dedi.
Siz de sokak hayvanlarına yardım etmek, onlara bir faydanız olsun isterseniz Urla Sanat Sokağı’na cumartesi günleri 17.00 - 24.00 saatleri arasında uğrayabilir, geliri masum dostlarımıza gidecek sayısız yararlı ürünlerden alabilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
TRABZON'DA TIR KAZASI

TRABZON'DA TIR KAZASI

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-