Magazin

Süheyla ile Murat Nişanlandı

Genç gazeteci-dizgici Süheyla Mazlum, Gazeteci ve memur Murat Aydın ile nişanlandı.

8 Kasım 2015 Saat: 17:48
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.285 kez okunmuştur

Süheyla ile Murat Nişanlandı
Süheyla ile Murat Nişanlandı

Trabzon'un güzel genç kızlarından Süheyla Mazlum, uzun yıllar basın camiasında çalışmış sarı basın kartı almaya hak kazanmış başarılı meslektaşlarımızdan. Murat Aydın'da Trabzon basın camiasının tecrübeli isimlerinden birisi olarak mesleki hayatına devam ederken Devlet Su İşlerinde memur olma kararı aldı. Bir dönem Son Nokta Gazetesinde yazı işleri müdürü olarak görev yapan Aydın, Türkan Şoray'a benzerliği ile dikkatleri çeken Süheyla Mazlum'u tavladı. İkili uzun bir sevgililik döneminden sonra evliliğe giden yolda ilk adımı atma kararı aldılar. Trabzon'un Şoray'ı diye adlandırdığımız Süheyla Mazlum, Murat'ından özenle hazırlanmış bir evlilik teklifi aldıktan sonra aileler tanıştı. Ailelerin rızasını alan çift dün akşam(7 Kasım) 16.00-19.00 saatleri arasında Dumanoğlu Düğün Salonunda nişanlandılar. 

MHPli Nurcan Yazıcı'nın da katıldığı nişan töreninde aileler başta olmak üzere çiftin yakın arkadaşları ve meslektaşları yerini aldı. Kendi nişan kıyafetinin tasarımını yapan dizgici Süheyla Mazlum, güzelliğiyle göz kamaştırıken Murat Aydın'da damat tıraşını olmuş pempe kıravıtıyla uyum sağlamıştı. Halaylar çekildi, horon tepildi, kolbastı oynandı ve gecenin sonunda yabancı müzikle gençler doyasıya eğlendiler. 

Adeta gözleri parlayan çiftlerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Haberbk.com ailesi olarak Allah tamamına erdirsin dileğinde bulunuyoruz. Temenni ederiz ki bir ömür boyu mutlu olsunlar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
TRABZON'DA TIR KAZASI

TRABZON'DA TIR KAZASI

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-