Karadeniz

Teröristlerin oyunu böyle deşifre oldu

PKK terör örgütü üyelerinin Karadeniz’de bir aracın plakasını değiştirirken görüldüğü ortaya çıktı.

26 Aralık 2016 Saat: 12:54
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 291 kez okunmuştur

Teröristlerin oyunu böyle deşifre oldu
Teröristlerin oyunu böyle deşifre oldu

Gümüşhane’nin Şiran ilçesi ile Giresun Çamoluk ilçesi arasında park halinde bulunun bir aracın plakalarının değiştirilmeye çalışıldığını ileri süren bir kişi, Jandarma 156 numaralı hatta ihbarda bulundu. İhbarcı, park halinde bir aracın içerisinde iki kişi olduğunu, bir kişinin de panelvan tipi aracın plakalarını değiştirdiğini söyledi.

JANDARMA BORDO RENKLi ARACI ARIYOR
İHBARIN ardından bölgede arama ve tarama faaliyetlerine başlayan jandarma ekipleri park halindeki gri renkli aracın içerisinde iki kişinin bulunduğunu, bir kişinin de bordo renkli panelvan aracın plakalarını değiştirdiğini tespit etti. Bölgede aranan iki araçtan birinin plakalarının çıkarıldığını belirleyen jandarma ekiplerinin, Giresun ve Gümüşhane’yi birbirine bağlayan güzergâhlarda iki aracı aradığı ileri sürüldü. 

PKK terör örgütü üyelerinin Karadeniz’de bir aracın plakasını değiştirirken görüldüğü ortaya çıktı. İki araçtaki üç teröristin arandığı öğrenildi.

VATANDAŞ DUYARLI DAVRANIYOR
Güvenlik güçleri, PKK terör örgütünün Karadeniz Açılım Grubu üyelerine yönelik bölgede termal kamerayla takibi sürdürüyor. Bölge bölge Karadeniz kırsalını tarayan güvenlik güçleri gelen ihbar üzerinde bölgede arama çalışmalarını da ayrı bir koldan sürdürüyor. Gümüşhane’nin Şiran İlçesi ile Giresun Çamoluk İlçeleri arasında park halinde bulunun bir aracın plakalarının değiştirmeye çalışıldığını ileri süren bir kişi, Jandarma 156 nolu hatta ihbarda bulundu. İhbarcı, park halinde bir aracın içerisinde iki kişi olduğunu, bir kişinin de panelvan tipi bir başka aracın plakalarını değiştirdiğini söyledi.

İKİ ARAÇ HER YERDE ARANIYOR
İhbarın ardından bölgede arama ve tarama faaliyetlerine başlayan jandarma ekipleri, park halindeki gri renkli aracın içerisinde iki kişinin bulunduğunu, bir kişinin de bordo renkli panelvan aracın plakalarını değiştirdiğini tespit etti. Bölgede aranan iki araçtan birinin plakalarının çıkarıldığını belirleyen jandarma ekipleri, Giresun ve Gümüşhane’yi birbirine bağlayan güzergahlarda araçları aradığı ileri sürüldü. 

(Günebakış)

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
TRABZON'DA TIR KAZASI

TRABZON'DA TIR KAZASI

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-