Siyaset

Trabzon' u yok saydılar

Aziz Yıldırım'ın avukatları tarafından şikayet edilen Trabzonspor için mahkemelik olduğunu hatırlatan Yavuz Karan, dikkat çeken ifadeler kullandı.

27 Ekim 2015 Saat: 10:23
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 1.977 kez okunmuştur

Trabzon' u yok saydılar
Trabzon' u yok saydılar

Bu karar Aziz Yıldırım'ı Trabzonspor taraftarları gözünde aklamadı. 2010-11 sezonun şike yapılmış iddiası gündeme geldiğinden beri çeşitli açıklamalar yapan ve sivri açıklamarıyla dikkat çeken CHP Trabzon Milletvekili Yavuz Karan, Aziz Yıldırım'ın avukatları tarafından şikayet edilmiş ve görülen mahkeme takipsizlik kararı vermişti. Trabzonsporlu N. Ş, A.A, T.K,  CHP Trabzon eski milletvekili Volkan Canalioğlu, C.H da isimlerininde aralarında bulunduğu olayı hatırlatan CHP Trabzon Milltevekili 2. sırada adayı Yavuz Karan, " Trabzonsporlu halkımız kimse bizim hakkımızı savunmuyor dediği için hatırlatmak amaçlı tekrar gündeme getirdim olayı. Trabzonspor söz konusu olduğunda bayrağı önde taşıyan bizler şike lekesi yiyenler tarafından mahkelik edildik. Duruşumuz belli, kentimizde yaşayan insanlar şunu çok iyi bilsin; boynuna kaşkol atan sözde Trabzonsporlulara meydanı bırakmayacağız. Fenerbahçe ile arasında nasıl bir ilişki olduğu bilinmeyen Süleyman Soylu, ne yapmıştır? Bizler şehrimiz ve takımızı en iyi temsil edecek isimleriz" dedi. 

"Trabzonspor için mahkemelik olduk" ifadeleriyle sözlerine devam eden Karan, " Seçim zamanı diye yine başladılar gibi eleştirileri kabul etmiyorum. 2010-2011 sürecinde haksızlığa uğradığımızı düşündüğümüz günden bu yana mağduriyetimizi dile getirdik. O dönenim yöneticileriyle fikir alış verişinde bulunduk ve yapılması gerekenleri yaptık. Ancak gelin görünki mevcut iktidar olayı bir şekilde ört bas ederek Trabzon ve Trabzonsporluları yok saymıştır. Bu haksızlıklığa karşı artık şehrimiz dur demeli" sözlerini kullandı. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Şenol Güneş'i Kızdıran Olay

Şenol Güneş'i Kızdıran Olay

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-