Futbol

Trabzonspor adına önemli mesajlar

Trabzonspor eski başkan yardımcısı Selahattin Bahadır’dan kongre öncesi mesajlar...

18 Kasım 2015 Saat: 08:54
YORUM YAP Tavsiye Et Yazdır

Bu haber 529 kez okunmuştur

Trabzonspor adına önemli mesajlar
Trabzonspor adına önemli mesajlar

"Kaybedecek zamanımız yok. Trabzonspor’da bugün olağanüstü bir durum yaşanıyor" ifadeleriyle konuşmasına başlayan Bahadır, "Maceraya gerek yok. O nedenle sen ben demeden herkesin elini taşın altına koyacağı tek listeli güçlü bir yönetim modeli kaçınılmaz bir gerçektir" dedi.

Bahadır'ın konuşmasından öne çıkan ifadeler şöyle;

Konu Trabzonspor olunca bu işin seni beni yok. Trabzonspor’da bugün olağanüstü bir durum yaşanıyor. Böyle durumlarda camialar tek yumruk olmak zorunda. O nedenle bu kongreden güçlü bir yönetimle çıkmak için tek liste kaçınılmaz bir gerçektir. Herkes kişisel ihtiraslarını, kişisel beklentilerini bir kenara koyup bu dönemi bir geçiş dönemi olarak kabul ederek hareket etmeli. Hep birlikte taşın altına elini koymalı. Bu yönde divan kurulumuzun tek liste çalışması son derece doğru ve ortak aklı oluşturan acil bir eylemdir. Aynen destekliyorum. Bugüne kadar büyük parçalanmalar, bölünmeler yaşadık. Artık kulübün bunu kaldıracak gücü yok. Bu kongre Trabzonspor’un yarınları için büyük önem taşıyor.   Bu şehirde yaşasın yaşamasın herkesin sorumluluğu vardır. Bu kongre ile Trabzonspor camiası Türkiye’ye güçlü bir mesaj vermek zorundadır.

DENEME YANILMA İŞİ BİTMİŞTİR

Bilanço ortada. 500-600 milyon lira borcun altından kalkarak kulübü yönetmek, üzerine bir de zirve mücadelesi yapacak bir takım oluşturmak kolay değil. O nedenle herkes nasıl bir yükün altına gireceğini hesap ederek aday olmalı. Bu iş hava, bu iş gösteriş, bu iş sadece kongreyi kazanma işi değildir. Kazanmaktan çok kulübü nasıl ayağa kaldırırız hesabının yapılması gereken bir süreçteyiz. Herkes sorumluluğunu bilerek hareket etsin. Yoksa yarın seçildikten sonra ‘Kulübün durumu şuymuş, buymuş, ne yapacağız’ gibi mazeretlerle kaybedecek bir zaman yok. Açıkçası Trabzonspor’u yönetme işi artık deneme yanılma işi olmaktan çıkmıştır.

YETER Kİ GÜÇLÜ YÖNETİM OLSUN DESTEĞE HAZIRIM

Trabzonspor’a geçmişte başkan yardımcısı, yönetici olarak önemli hizmetler yaptık. Bundan sonra yönetici olayım diye bir derdim yok. Benim derdim Trabzonspor’un güçlü bir şekilde yönetilip sorunların aşılmasıdır. Aynı zamanda bir iş adamı olarak da gittiğimiz her toplantıda karşımıza ‘Ne olacak bu Trabzonspor’un hali’ sorusu çıkıyor. Şahsen tek çatı altında güçlü bir yönetim modeli inşa edilirse ve maddi ve manevi olarak her türlü fedakarlığı yapmaya da hazırım. Unutulmasın Trabzonspor bu şehrin, bu şehrin evlatlarının elindeki sınırsız çek defteri gibidir. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Suudi Turiste Saldıran Trabzonlu

Suudi Turiste Saldıran Trabzonlu

 

Bölge Karadeniz haber portalı |haberbk.com Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
-