SİYASET

Her Mahalleye Muhtarlık Ve Köy Konağı

CHP Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, “Ben 15 yıl muhtarlık yaptım.

28 Ocak 2019 Saat: 18:12
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.303 kez okunmuştur

Her Mahalleye Muhtarlık Ve Köy Konağı
Her Mahalleye Muhtarlık Ve Köy Konağı


Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, Bahçekaya Mahallesini ziyaret ederek her mahalleye muhtarlık ve köy konağı yapacağının sözünü verdi.

CHP Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, “Ben 15 yıl muhtarlık yaptım. Muhtar arkadaşlarımız hangi koşullarda hizmet vermeye gayret ettiklerini biliyorum. Halkımız bize görev verirse ve başkan seçilirsem her mahalleye muhtarlık ve köy konağı yapacağız. Hizmet kalitesi artacak” diye konuştu.


HİZMETTE KİŞİ ÖNEMLİ
Hizmet yapmak için iktidar partisinden olması gerekli mantığının sonuç vermediğini de dile getiren Başkan Adayı Musa Turan, “Bir dönem öncesinde iktidar partisinden yatırım gelir diye oy verildi. Ancak yapılanlar ve yapılmayanlar ortada.Ben Akparti döneminde köyüme muhtarlık yaptım. Alt yapı çalışmalarımızı tamamladık. Mahallemizdeki iki camimizin tüm eksiklerini tamamlayarak klimalı bir ortam sağladık. Daha örnek verebileceğim çokça hizmet yaptık. Kararlarımızı aldık ve istediğimiz bütün yatırımları köyüme getirdik. Kişinin yatırım odaklı çalışıp çalışmadığına bakarak oylar kullanılmalıdır. Bana verilen görevleri hakkıyla yerine getirmiş biri olarak ilçemiz için verdiğimiz ve vereceğimiz tüm sözleri yerine getireceğimizin sözünü veriyorum. Önümüzdeki günlerde projelerimizi sizlerle paylaşacağız. Her zaman söylediğimiz gibi verdiği sözleri yapmayanlardan olmayacağız. Halkımız hizmet yapma noktasında kişinin önemli olduğunu asla unutmamalıdır” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑