GÜNDEM

Hizmetler Halkı Memnun Ediyor

Yavuzköy Mahallesi Muhtarı Gelleci, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin mahallelerine önemli hizmetler getirdiğini ifade etti.

30 Kasım 2018 Saat: 16:59
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.135 kez okunmuştur

Hizmetler Halkı Memnun Ediyor
Hizmetler Halkı Memnun Ediyor

Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Hotoman, Çarşıbaşı ilçesi Yavuzköy Mahallesi Muhtarı Osman Gelleci ve Ortahisar ilçesi Üniversite Mahallesi Muhtarı Ahmet Varol, mahallelerinde yapılan çalışmalardan ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ettiler.

 

Yavuzköy Mahallesi Muhtarı Gelleci, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin mahallelerine önemli hizmetler getirdiğini ifade etti. Mahallelerinde son yapılan 1,5 km’lik asfaltlama çalışması ile mahalle yollarındaki sorunların önemli ölçüğde çözüme kavuşturulduğunu kaydeden Gelleci, “Yolumuz beş ayrı mahalleye hizmet veriyor. Büyükşehir Belediyemiz tarafından asfaltlama ve betonlama çalışmaları gerçekleştirildi. Ayrıca gerekli noktalarda bakım onarım çalışmaları yapıldı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Çarşıbaşı ilçemizde mahallemize de hizmet veren içme suyumuz için arıtma tesisimizde TİSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Büyükşehir Belediye Başkanıma hizmetlerinden ötürü müteşekkiriz” dedi.

 

Akçaabat Muhtarlar Derneği Başkanı, Cevizli Mahallesi Muhtarı Ömer  Hotaman da  Trabzon  Büyükşehir Belediyesi, mahallelerinde başlanılan çalışmalardan ötürü Başklan Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti Muhtar Hotomani,”Akçaabat’ımızın tüm mahallelerinde gerçekleştirilen yol bakım ve onarım çalışmaları kapsamında  Cevizli Mahallemizde de ciddi çalışmalar yapılmaktadır. Asfaltlama çalışmalarımıza devam ediyoruz. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, kırsal mahallelere her zaman özel önem verdi. Kendisine hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Ortahisar ilçesi Üniversite Mahallesi Muhtarı Ahmet Varol da Büyükşehir Belediyesinin mahallelerinde çok önemli altyapı ve üstyapı hizmetlerine imza attığını kaydetti. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğluna teşekkür eden Muhtar Varol, “Mahallemizde yeni imara açılan yerlerde yapılan yol çalışmaları ve alt yapı çalışmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Yapılan çalışmalar ile mahallemiz daha da güzelleşiyor” ifadelerini kullandı.

 

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑