SİYASET

“Maçka'mızı Kiracılardan, Ev Sahibi Olarak Alacağız"

CHP Trabzon Maçka İlçesi Belediye Başkan Adayı Musa Turan, dün Motif Gümüşçülük’ün açılışına katıldı. Daha sonra CHP Of İlçe Belediye Başkan Adayı Hilmi Saral’ın tanıtım toplantısına katılarak “Maçka halkının kiraladığı ilçemizi ev sahibi olarak geri

6 Ocak 2019 Saat: 14:59
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.173 kez okunmuştur

“Maçkamızı Kiracılardan, Ev Sahibi Olarak Alacağız
“Maçka'mızı Kiracılardan, Ev Sahibi Olarak Alacağız"

HALK BİZİ İSTİYOR

Of ilçesinde yapılan aday tanıtım toplantısında konuşma yapan CHP Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, “Maçka’da sevgi, hoşgörü, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk yok. Büyükşehir olmamızla birlikte Maçka halkı Ak Parti’ye yani kiracılara son 5 yılda Maçka’yı teslim etmiştir. Onlarda gerekeni yapamamıştır. Ve şuanda Maçka halkı şunu diyor; ‘Mal sahibi gel, bu işi sen devir al. Maçka’yı yönet” ifadelerini kullandı.

 

AYRIMCILIĞA SON

Musa Turan konuşmasının devamında, “Maçkalı halkıma şunu diyorum; Partimle gurur duyuyorum. Evet CHP Maçka belediye başkan adayıyım. Ama ben herkesin adayıyım. Ak Partiliymiş, Saadet Partiliymiş, İyi Partiliymiş, MHP’liymiş fark etmeyecek. Parti ayrımını Maçka’da kaldıracağız. Belediye başkanı penceresinden bakınca Cumhuriyet Halk Partili ve Ak Partili kardeşimi sohbet ederken gördüğünde o arkadaşımızın işini yapmama gibi bir durumu olmayacak” diyerek açık mesaj verdi.

 

MAÇKA’NIN YÜZÜNÜ KARALADILAR

Maçka’nın yüzünü karaladılar diyerek mevcut başkanı işaret eden Musa Turan, “Bir hafta önce devlet dairelerini ziyaret ederken orda söz verdim. Allah nasip ederse seçimi kazanacağız. Bugüne kadar ne söylediysek yapmışızdır. Maçka halkımızın bize bakış acısının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Eğer 31 martta Maçka bu görevi bize verirse birlik beraberliği, samimiyeti sevgiyi biz Maçka’ya yerleştireceğiz. Kol kola gireceğiz esnafımıza merhaba diyeceğiz. Maçka, Türkiye’de örnek olacak. Örnekti kiracılar Maçka’nın bu yüzünü karaladılar. Tekrar Maçka’nın yüzünü aydınlığa çıkaracağız. Hep beraber ev sahibi olarak Maçka’yı geri alacağız ve Türkiye’ye tekrar Maçka’nın gülen yüzünü göstereceğiz. Ben kararlıyım. Maçka’da sokakta, otobüste ‘Ak Parti’nin seçimi alması mümkün değil’ diye konuşuluyor. Kıyasıya bir yarış var deniyor. Henüz adayları belli değilken durum budur. Of’tan Maçka’ya kadar sesleniyorum. Kazanacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑