SİYASET

Musa Turan Çok Merak Edilen O Soruya Net Cevap Verdi

CHP Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, hız kesmeden gece gündüz çalışmalarına devam ederken Esiroğlu Mahallesi’nde vaatlerinin bir kısmını açıklarken “İktidar partisinden aday değilsiniz, bu kadar yatırımı nasıl yapacaksınız?” sorusunu d

24 Şubat 2019 Saat: 12:52
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.537 kez okunmuştur

Musa Turan Çok Merak Edilen O Soruya Net Cevap Verdi
Musa Turan Çok Merak Edilen O Soruya Net Cevap Verdi

 ESİROĞLU’NA ŞEHİR MEYDANI

CHP Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, “Maçka’mızın diğer mahallerine olduğu gibi Esiroğlu’na da hizmetler yapılacak. Tünelin aşağısı, yukarısı ayrımını kaldıracağız. Esiroğlu’na şehir bölge planlaması yeniden yapılacak. Esiroğlu’na şehir meydanı yapacağız. Işıklandırma yapacağız, kaldırımlarını yeniden düzenleyeceğiz. Sabit kadın pazarları yaparak halkımızın tarımsal faaliyetlerine destek vereceğiz. Proje ekibi kuracağız, projelerimizi yaparak teşvikleri artıracağız. Teşvikleri Maçka halkı için talep edeceğiz. Bir kişi için değil, halk için projeler üreteceğiz, kazanacağız, bölüşeceğiz” dedi.

 

“ÖNEMLİ OLAN HİZMET AŞKI”

“İktidar partisinden aday değilsiniz, bu kadar yatırımı nasıl yapacaksınız?” sorusuna, “ Şimdi sizlere soruyorum! mevcut belediye iktidar partisinden, 5 yıl görevi boyunca Maçka’mıza neler yapıldı? Arkadaşlar önemli olan insanın hizmet aşkı, hangi partiden aday olduğu değildir. İktidar partisindendir hizmet yapar mantığı görev yapanların hizmet yapmamasıyla beraber ölmüştür. Ben ilçe başkanlığım ve mahalle muhtarlığım dönemimde devletten hakkımız olanı nasıl alındığını ispatlamış bir kardeşinizim. Bir örnek vermen gerekiyorsa, Eskişehir. Uzun yıllardır CHP belediyesinde, belediye başkanlığı yapan arkadaşımızın başarıları dilden dile dolaşmaktadır. Dünya çapında da ödül almıştır. Maçka’mızın örnek ilçe olması, dünya çapında ödüllendirilmemesi için hiç bir engel yoktur. Bizim derdimiz Maçka, bizim amacımız hizmet etmek, bizler çalışarak halkımızın hakkını ilçemize getireceğiz. Halkın hakkını devletimizden alacağız. Bizler 1 Nisan sabahı başkan olarak güne başladığımızda siyasi ayrımları kaldıracağız. Maçka’mız için birlikte çalışacağız, birlikte kazanacağız” diye cevap verdi.

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑