SİYASET

Musa Turan, "Hedefimiz Standart Yollar"

Maçka’da yaşanan yol sıkıntısına standart yollarla son verecek

25 Ocak 2019 Saat: 14:30
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.476 kez okunmuştur

Musa Turan, Hedefimiz Standart Yollar
Musa Turan, "Hedefimiz Standart Yollar"


CHP Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, seçim çalışmalarına her gün olduğu gibi bugünde devam ediyor. Gecesine gündüzüne katarak ev ziyaretlerinde de bulunan Musa Turan, yol sıkıntılarına son vereceğinin sözünü verdi.
“SIKINTIMIZ YOL”
Maçka İlçesine bağlı Mahallelerde yaşayanların evlerine konuk olan CHP Belediye Başkan adayı Musa Turan, halkın dertlerini dinledi. Vatandaşların bir çoğu, “Yıl oldu 2019, ancak biz hala yol sorunu yaşıyoruz. İktidar yol yapmakla övünüyor. Ama yolumuz yok. Ev yaptım, hanemi köyüme taşıdım. Ancak evime gelmek için ya yürümek zorunda kalıyorum yada araba buraya çıksın diye ekstra fazla para vermek zorunda kalıyoruz. Yollarımız kötü olduğu için kimse buralara gelmek istemiyor” diye konuştu.


“ÖMRÜ UZUN YOLLAR YAPACAĞIZ”
Yaşanılan yol sorunlarına ilişkin geniş çaplı projeler hazırladıklarını ifade eden Başkan Adayı Musa Turan, “Bizim hedefimiz standart yollar yapmak. Standart yol derken ne demek istediğimizi göreve geldiğimizde örnek bir mahallenin yolunu yaparak canlı anlı göstereceğiz. Öyle yollar yapacağız ki hem geniş olacak hem de uzun yıllar dayanabilecek. Ömrü kısa işler değil uzun vadede ihtiyaçları karşılayacak işler yapacağız. Örnek yollarımızı yapınca halkımız gördüğünde gelin ben size yer vereceğim benim mahallemi de yol sıkıntısından kurtarın diyecek. Bütün bu hedeflerimiz güvenle gerçekleştirecek. Halkımız bize inanacak, inandığında da yanılmadığını görecek ve sorunlardan kurtulacağız” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑