SİYASET

“Pazarcılarımızı Soğuktan Kurtaracağız”

CHP Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, Maçka merkezde esnaf ziyaretlerini tamamladı. Emekçi pazarcılara kapalı alan sözü veren Turan, “Sizi soğuklardan kurtaracağız. Kapalı ve sıcak bir alan yapacağız” dedi.

18 Ocak 2019 Saat: 11:16
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.285 kez okunmuştur

“Pazarcılarımızı Soğuktan Kurtaracağız”
“Pazarcılarımızı Soğuktan Kurtaracağız”

 

SÖZ VERDİ

Maçka merkezdeki esnafları tek tek ziyaret eden CHP Trabzon Maçka Belediye Başkan Adayı Musa Turan, sorunları bildiğini ancak ilerleyen günlerde de tekrar ziyaretlerde bulunup detaylı notlar alarak birlikte çözüm üreteceğinin sözünü verdi. Köylülerimizin üretim noktasında  sıkıntı çektiğini, üretilenlerin pazarda halk ile buluşma noktasında da çok sıkıntılar olduğunu söyleyen halk söz aldı. Maçka’ya belediye başkanı seçilmesi durumunda Musa Turan, yapacağı icraatlardan bahsetmeye başladı. Musa Turan “Ben ticaret adamıyım. Esnafın halinden en iyi ben anlarım. Pazarcı kardeşlerimizin de neler çektiğini bilirim.  Soğuk havalara ağır çalışma ortamlarına sizi terk edenlerden olmayacağız. Pazarcılarımızı bu soğuklardan kurtarıp daha sıcak kapalı alanlar oluşturacağız” diye konuştu.

“MAÇKALILARIN DERTLERİ BİTECEK”

Musa Turan, “Projelerimiz hazırlık aşamasında. Ben futbolcu oldum. Çamurlu sahalarda toplara halkım için kafa attım. Mahalle muhtarı oldum, mahallelimiz için yıllarca mücadele ettim. İlçe başkanlığı yaptım partililerimizin sesi oldum. Şimdi sıra belediye başkanlığı yapıp Maçkalıların dertlerine son vermek. Ben, sen, o ayrı olmayacak. Biz olacağız, birlik olacağız. Maçkalılarla çıktım yola, sizleri dinleyerek devam ediyoruz. Birlikte yönetmeye talibim. Halkımızın dertlerini biliyoruz. Bu dertleri bizler çözmeye talibiz. Ben Maçkalılara inanıyorum” dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑