Hasan Kamil Velioğlu, sorularımızı cevapladı

2 Ocak 2019 Saat: 23:08
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu Videoya 1.272 kez bakılmıştır

AK Parti Trabzon Ortahisar Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Kamil Velioğlu, Bahar Kurbay'ın sorularını yanıtladı. 

20 YILDIR SİYASET YAPIYOR

Trabzon’da 1977 yılında dünyaya gelen AK Parti Ortahisaber Belediye Başkan aday adayı Hasan Kamil Velioğlu, üniversite yıllarından beri aktif olarak siyaset dünyasında görev yaptığı belirterek 20 yıldır siyaset dünyasında emek verdiğini söyledi.

"BAŞKANLIK İÇİN HAZIRIM"

 AK Parti’de 2009 yılında belediye meclis üyeliği, 2011 de il merkez ilçe yöneticiliği, 2013 yılında da il yöneticiliği görevinde bulunduğunun altını çizen Velioğlu, KTÜ’de Maliye Bölümünü okudu. Ayrıca Yerel Yönetimler okuyarak iki üniversite mezunu olduğunu “Belediye Başkanlığı için hazırım” ifadelerini kullandı.

"61 BİN FARK ATARIM"

 Belediye başkanlığı için hazır olduğunu söyleyen Başkan aday adayı Velioğlu, “ Belediyeceliğin en önemli fonksiyonu ekonomidir. Bu bizim uzmanlık alanımız. Mali müşavir olmamın yanısıra belediyeciliğe olan özel ilgimden dolayı yerel yöneticiliği okudum. Belediye başkan adayı olursak en yakın hedefimize 61 bin fark atacağız” diyerek aday gösterilmesi durumdaki hedefini açıkladı.

 

Videonun tamamını izlediğinizde sayın Hasan Kamil Velioğlu’na sorduğumuz diğer soruları ve cevapları almış olacaksınız. İyi seyirler diliyoruz.

E-Bülten

Email

Sitemizin yeniliklerinden haberdar olmak için bültenimize üye olabilirsiniz.

YORUMLAR Üye Girişi

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Videoya 1 yorum yapılmıştır
Bülent 03.01.2019 01:17
Başkan adayının ekonomi alanında uzman biri olmasını destekliyorum.Belediyenin otopark dışında gelir sağlayacağı başka alanlarda yaratılmalı.Ayrıca esnaf ve turizm alanında Trabzon hakkında düşüncelerine katılıyorum.Pazarkapı alanındaki tarihi dokunun ortaya çıkarılması lazım.
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Videoyu Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑