SPOR

Yöneticiliğe Veda Eden Kafkas'tan Net Açıklamalar

Trabzonspor'un olağan genel kurulunun ilk gününde Zeyyat Kafkas'ın açıklama yaptı. Yöneticiliğe veda eden Kafkas, desteğimiz devam ediyor mesajını verdi.

1 Aralık 2018 Saat: 15:05
YORUM YAPTavsiye EtYazdır

Bu haber 1.305 kez okunmuştur

Yöneticiliğe Veda Eden Kafkastan Net Açıklamalar
Yöneticiliğe Veda Eden Kafkas'tan Net Açıklamalar

Trabzonspor Olağan Genel Kurulu'nun ilk günü oldukça az katılımla gerçekleştirildi. Trabzonpor Başkanı Ahmet Ağaoğlu tek liste ile yarın seçime giriyor. Ağaoğlı yönetiminde bir takım değişiklikler yaptı. Bu değişikler kapsamında Zeyyat Kafkas da veda eden isimlerden oldu.

"GÜVENLİK GÜÇLERİNİN SAYISI DAHA FAZLA..."

Haberbk ve HaberTs ortak yayına katılarak sorularımızı cevaplayan Kafkas, katılımın az olmasının üzücü bir durum olduğunu dile getirdi. 8 ay boyunca iyi bir yönetim çalışması ortaya koyduk şeklinde yorumlarına devam Zeyyat Kafkas, " Camia bütünleşti. Herkesin istediği gibi alt yapıdan oyuncular takıma kazandırıldı. Doğru  işler yapılırken 256 kişinin genel kurula katılması çok üzücü Trabzonspor adına, geçerli bir sebepleri vardır. Yarın ki seçimin daha kalabalık olacağını umut ediyoruz. Düşünün güvenlik güçleri katılımın iki katı" diye konuştu.

"DESTEĞİMİZ DEVAM EDİYOR"

Kafkas, "Yönetimlerde devamlılık esastır. Aşağı yukarı 10 kişi devam ediyor. Bu demektir ki yönetim tarzıyla devam ediyor. Trabzonspor'a hizmet etmek için illa yönetim kurulunda olmak gerekmiyor.İçerde de dışardada sayın başkanımız başta olmak üzere tüm yönetim kurulumuzun yanındayız. Bu görev değişikliğidir. Önemli olan Trabzonspor'un ilkeleriyle devam etmektir. Mevcut yönetimimiz de bu düşüncelere sahiptir" dedi. 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Haber BK Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑